Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bruno Paul, a.s.

Kameníci, řezači a brusiči kamene

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290760716 | aktuálnost: 25. 8. 2016

VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE - RUČNÍ OPRACOVÁNÍ KAMENE
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned, dvousměnný provoz, místo výkonu práce Hradec Králové
- Jste manuálně zručný, baví Vás odvádět důkladnou práci? Chcete přidat svou ruku k dílu při tvorbě luxusních, kvalitních výrobků z přírodního či tvrzeného kamene? Budete součástí týmu, kde na práci každého záleží úspěch firmy.
- Náplň práce: ruční práce při opracování desek z přírodního i tvrzeného kamene (broušení, leštění, opracování hran apod.); vizuální kontrola výrobků; obsluha a nastavování technického zařízení
- Požadujeme: střední odborné - vyučení (ideálně truhlář, kameník, zedník apod.); praxe v oblasti technicky orientovaných ručních prací výhodou; pečlivost, všímavost, manuální zručnost, zodpovědnost a dochvilnost; chuť pochopit zpracovávaný materiál a učit se nové věci; chuť podílet se na dokonalosti našich produktů
- Nabízíme: zázemí menšího kolektivu (cca 20 lidí) v perspektivně rozvíjející se firmě; stabilní a dlouhodobou práci na HPP; na tuto práci Vás důkladně zaškolíme, naučíme Vás vše potřebné ke kvalitnímu opracovávání materiálů; plat s motivační složkou mzdy odrážející množství a kvalitu odváděné práce; zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na penzijní pojišt., benefitní body); profesní a karierní růst
- V případě zájmu, prosím, posílejte své životopisy na adresu: kubicova@technistone.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha