Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Specialisté v oblasti marketingu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171790798 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Místo výkonu práce: Vítkovická 1993/22, 702 00 Ostrava 2

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.cz

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Požadujeme:
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického směru,
- prokazatelné znalosti z oblasti ochrany informací, fyzické ochrany nebo ochrany utajovaných informací,
- uživatelskou znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet),
- iniciativu, samostatnost a zodpovědnost,
- kultivované vystupování a zdvořilé jednání s klienty,
- výbornou znalost českého jazyka,
- trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík,
- ochotu stále se vzdělávat,
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič,
- bydliště v Ostravě nebo v nejbližším okolí,
- časovou flexibilitu, ochotu cestovat.

Výhodou:
- znalost anglického jazyka,
- držitel osvědčení NBÚ,
- praxe na obdobné obchodní pozici,
- prokazatelné úspěšné absolvování kurzu obchodních dovedností v posledních 2 letech.

Náplň práce:
- péče o stávající klienty společnosti,
- aktivní vyhledávání nových zákazníků v rámci stanoveného obchodního plánu,
- vypracování nabídek, návrhů smluv, zpracování podkladů pro výběrová řízení,
- realizace marketingových aktivit společnosti,
- zpracování pravidelných reportů obchodnímu řediteli,
- práce s vnitropodnikovým informačním systémem.

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení, provize za uskutečněné obchodní případy, flexibilní pracovní dobu, práci ve stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, prostor pro seberealizaci a další vzdělávání, mobilní telefon, notebook, po ukončení zkušební doby služební vozidlo.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Práce do 31.7.2017 s možností prodloužení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha