Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Prodej módního oblečení v Přerově - 77 Kč/hod.

referenční číslo: 4971 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky na pomocné práce v prodejně s oblečením v Přerově, a to v termínu 21.8.-22.8. s možností dlouhodobější spolupráce. Brigáda je vhodná pro komunikativní a pro zákaznicky orientované uchazeče. Náplní práce je doplňování zboží, rovnání zboží na ploše prodejny, obsluha zákazníků.

Požadujeme:

- spolehlivost a pozitivní přístup
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- hodinovou mzdu ve výši 77 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail