Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Imperial Karlovy Vary a. s.

Fyzioterapeuti s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10853490730 | aktuálnost: 27. 10. 2016

KONTAKT: e-mailem, telefonicky, osobně Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-15:00, hr@imperial-group.cz, tel: 353206048

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici FYZIOTERAPEUT/KA.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
hodnotí efekt terapie

NABÍZÍME:
získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů,
zajímavé mzdové ohodnocení,
personální obědy za 15,- Kč
možnost ubytování
přátelský a stabilní pracovní kolektiv,
příjemné a moderní pracovní prostředí,
další profesní vzdělávání
zaměstnanecké benefity
pracovní doba 6:50 - 15:20

POŽADUJEME:
dokončené vyšší odborné vzdělání v oboru fyzioterapie, registrace dle z. 96/2004 Sb., znalost NJ a RJ, či AJ výhodou, praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha