Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Microtherm CZ s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11331730703 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Nástup možný ihned. Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením (bezbariérový přístup) a absolventy.
Náplň práce: monitorování a komunikace s dodavateli nebo s mateřskou firmou; aktivní kontrola procesů ve výrobě; měření dílců, tvorba nápravných opatření; občasné cestování k dodavatelům a zákazníkům.
Požadavky: SŠ/VŠ v oboru kvality/techniky; praxe na obdobné pozici výhodou; znalost NJ - komunikativní úroveň, znalost AJ - základní úroveň; orientace v měření a v kvalitě výroby; pečlivost, samostatnost.
Zaměstnavatel nabízí: prestižní pracovní místo ve stabilní firmě; odborné a jazykové kurzy; příspěvek na stravování, služby firemního právníka, atd.
Kontakt - p. Stanko Pavel, e-mail: pavel.stanko@microtherm.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v Polici nad Metují od 10:00 hod. do 12:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail