Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí Střediska vědeckých a lékařských informací

referenční číslo: C2BCC6C4 | aktuálnost: 11.11.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

ÚHKT Praha 2, U Nemocnice 1 přijme: Vedoucí Střediska vědeckých a lékařských informací

Náplň práce

Náplň práce: práce na plný úvazek, vedení oddělení, zpracovávání specializovaných rešerší s využitím specializovaných databází a informačních zdrojů domácí a zahraniční provenience, systémový knihovník – správa automatizovaného knihovního systému, zajišťování mezinárodní meziknihovní výpůjční služby v knihovně s celostátní působností, komplexní knihovnické a bibliografické, referenční a informační služby uživatelům v knihovně s celostátní působností; metodická, konzultační a poradenská činnost (metodik); samostatné řešení zajišťování vědeckých informací a manipulaci s nimi včetně vytváření komplexních informačních systémů a manipulace s nimi; vytvoření koncepce moderní vědecko-lékařské knihovny spojené s biostatistickým a bioinformačním centrem s důrazem na elektronizaci fondu a služeb

Požadujeme

Požadované vzdělání: VŠ obor informační studia a knihovnictví nebo jeho ekvivalent (magisterský program)

Praxe: požadujeme praxi na obdobné pozici min. 3 roky (vedoucí knihovny), praxe v knihovnictví v lékařském, akademickém či vědeckém sektoru výhodou

Nabízíme

Nabízíme: práce ve stabilní společnosti v centru Prahy s dlouholetou tradicí; platová třída 12; příplatek za vedení a osobní ohodnocení; stravenky; příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené; vzdělávací kurzy; možnost umístění dítěte od 1,5 roku do předškolního věku do firemní školky; nástup možný od 2. 1. 2017

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální