Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik nákladních automobilů pro údržbu dálnice, Pravy

referenční číslo: C2B2C1D8 | aktuálnost: 07.10.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní přijmeme do pracovního poměru

Náplň práce

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice D11 (SSÚD Pravy)
Pravy 50, 533 41 Lázně Bohdaneč

Náplň práce
• Údržba, opravy a seřizování motorových vozidel
• Řízení vozidla zajišťujícího zimní a letní údržbu komunikací
• Zajišťování údržby vozového parku ve stanoveném rozsahu

Požadujeme
• Výuční list v oboru automechanik či mechanik opravář
• Praxe v oboru min. 5 let
• Řidičský průkaz C, E a profesní průkaz podmínkou
• Čistý rejstřík trestů
• Profesionální přístup
• Samostatnost, zručnost, technické myšlení a fyzickou zdatnost

Nabízíme
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Po zapracování přiznání osobního příplatku
• 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: Vladimíra Likařová vladimira.likarova@rsd.cz

Upozornění
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity