Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník dálniční údržby - řidič, Pravy

referenční číslo: C27A4A9E | aktuálnost: 26.10.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

•Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
•Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
•Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
•Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
•Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
•Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace

Požadujeme
•Střední odborné vzdělání s výučním listem
•Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
•Strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou
•Dopravně psychologické vyšetření
•Čistý rejstřík trestů
•Samostatnost, pečlivost, odpovědnost
Nabízíme
•Stabilitu státní příspěvkové organizace
•Po zapracování přiznání osobního příplatku
•5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
•Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
Termín nástupu
Dle dohody
Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou
Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Bližší informace na tel. 241 084 882 v pracovních dnech od 6:30 do 14:00 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vladimira.likarova@rsd.cz

Místo pracoviště: Pravy

Region: Pardubický kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity