Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

O2 Czech Republic a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10821090790 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Hledáme obchodníky, techniky, rádce a spojky s O2 v jednom možná právě ve Vašem regionu
Náplň práce:
" Akvizice nových zákazníku ve svěřené lokalitě na základě databáze/svěřeného portfolia, doporučení (sousedé, známí …), znalosti regionu a vlastních obchodních dovednostech
" Péče o exkluzivně svěřenou oblast zákazníků (dle databáze stávajících zákazníků) - rezidenti a malé firmy
" Běžné instalace (xDSL, O2TV) a "primární místní kontakt" pro O2 zákazníky
Co má a umí ten, koho hledáme:
" Zájem o telekomunikace a moderní technologie
" Dlouhodobá působnost v regionu, znalost lokality a jejích obyvatel, chuť být jim rádcem a styčným důstojníkem v oblasti telekomunikací
" Proaktivní přístup k práci
" Základní technické znalosti (zapojení modemu, TV atd.)
" Prodejní dovednosti
Co nabízíme:
" Spolupráci se silnou značkou - O2 Czech Republic a.s., přímé vedení senirním manažerem
" Zajímavé finanční ohodnocení skládající se z fixní částky a bonusů závislých na výkonech
" HPP přes agenturu práce, stravenky, 5 týdnů dovolené atd.
" Zaměstnanecké telco benefity (internet, volání, televize) za zvýhodněné ceny pro Vás a Vaše blízké atd.
" Propracovaný systém zaškolení a následného rozvoje dovedností, finanční podpora v době tréninku

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha