Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lesostavby Frýdek-Místek a. s.

Stavební technici provozní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11275390775 | aktuálnost: 20. 8. 2016

SŠ nebo VŠ stavebního směru (nejlépe vodohospodářské stavby, resp. dopravní stavby), praxe na obdobné pozici min. 10 let, autorizace v oboru vodohospodářské stavby výhodou, ŘP sk. B, znalost práce na PC.
Mzda: 25 000 - 50 000 Kč, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, možnost služebního vozu k soukromému užití, notebook, mobilní telefon, jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravné, nadstandartní odměny při překročení stanovených výsledků, HPP, smlouva na dobu určitou, 1-směnný provoz, pracoviště Opavsko, Krnovsko, nástup ihned. KO: Lokaiová Markéta - personalistka, tel.: 724 478 992 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., životopis zašlete na e-mail: lokaiova@lesostavby.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail