Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník montáže

referenční číslo: 11325 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Jste zručný a praktický člověk? Máte zkušenost s montáží či servisem zařízení a setkal jste se s technickou dokumentací? Nevadí Vám cestování? Rád byste pracoval v prostředí stabilní společnosti s dlouholetou působností na pozici PRACOVNÍK MONTÁŽE v Jihomoravském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis

Perspektivní společnost s mezinárodní působností hledá to svého týmu kandidáta na pozici:

PRACOVNÍK MONTÁŽE (17-20.000,- Kč)

Náplň práce

  • servis a montáž jednoúčelových zařízení
  • vnitřní instalace, montáž a demontáž
  • řešení technických závad a problémů
  • služební cesty spojené s instalací zařízení

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost technické dokumentace
  • ochota cestovat (i do zahraničí)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • cestovní náhrady, příspěvky na stravování
  • příležitost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • věrnostní bonusy pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha