Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Mistr do výroby, až 40 000 Kč/měs.

(referenční číslo: 13-21-207886/JD)

Pro stabilní a významnou společnost farmaceutického zaměření hledáme kandidáta na pozici MISTR do VÝROBY
Máte zkušenosti s vedením týmu a nebojíte se třísměnného provozu? Výrobní provoz je Vám důvěrně známý a dovedete na směně nastolit pořádek? Potom hledáme právě Vás

Náplň práce:

  • vedení a rozvoj týmu pracovníků v rámci přidělené směny
  • dodržování nastavených plánů
  • převzetí a případné přenastavení výrobních procesů
  • spolupráce napříč společností (logistika, údržba, kvalita a další)
  • reporting vedení výroby
  • příprava podkladů pro mzdy
  • účast na auditech
  • zodpovědnost za dodržování výrobních plánů, kontrola správného užívání ochranných prostředků, minimalizace nákladů
  • práce v interním systému společnosti

Třísměnný provoz.

Nástup: možný ihned
Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v oboru chemie, farmacie či potravinářství
  • praxe ve výrobě min. 2 roky
  • zkušenost s vedením lidí nutností
  • znalost výrobní dokumentace, výrobních postupů a pravidel BOZP podmínkou
  • znalost práce na PC
  • proaktivnost, samostatnost a spolehlivost
  • odolnost proti stresu

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání