Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí (-kmžs-)

referenční číslo: C20A0C37 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • řízení realizace pozemních staveb
  • zajištění výrobního procesu
  • dodržování právních norem
  • koordinace subdodavatelských dodávek
  • komunikace s investory
  • řízení pracovníků na stavbě

Požadujeme

  • vzdělání min. SPŠ stavební (nejlépe obor pozemní stavitelství)
  • autorizace v oboru pozemní stavby velkou výhodou, ne podmínkou
  • odborná praxe min. 5 let
  • zkušenosti s řízením několika projektů souběžně podmínkou
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • komuniktivnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
  • zázemí silné stavební firmy
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • firemní auto k soukromým účelům
  • notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • další benefity

Místo pracoviště: okr. Žďár nad Sázavou

Region: Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: stavbyvedoucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita