Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní manažer

referenční číslo: 12089 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Můžete se pyšnit bohatými obchodními zkušenostmi? Máte obchodního ducha, reprezentativní vystupování a výbornou argumentaci? Jste dynamičtí, flexibilní a cílevědomí? Anglicky se domluvíte bez problému?

Ano? Tak nám hned napište, protože přesně Vás hledáme Úspěšná mezinárodní značka rozšiřuje své působení v rámci Evropy a hledá do svého týmu parťáka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER (OD 50.000,-Kč)

Náplň práce

  • akvizice nových klientů
  • reportování managementu
  • péče o stávající klienty
  • reprezentace společnosti
  • podpora prodeje

Požadujeme:

  • praxi na obchodní pozici min. 3 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, obchodního ducha a tah na branku
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • organizační schopnosti a time management

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení + prémie
  • možnost podílet se na rozvoji značky
  • pružnou pracovní dobu + home office
  • služební vůz, notebook, mobil
  • možnost osobního i odborného růstu
  • místo pracoviště: Česká republika, Slovensko

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha