Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sagapo, příspěvková organizace

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11523150794 | aktuálnost: 5. 10. 2016

místo výkonu práce : Rýmařov, Revoluční 24
POŽADUJEME
Znalost sociální agendy, platné předpisy v oblasti sociálních služeb, standardy kvality sociálních služeb, řízení a rozvoj lidských zdrojů, administrativní činnosti, strategické řízení, projektové řízení, realizace projektů, sociálně právní poradenství, komunikační dovednosti, znalost práce na PC, organizační schopnosti, empatie, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, loajalita, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru vítána.
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením 1. stupně invalidity.
Vzdělání:
Vysokoškolské bakalářské vzdělání nebo střední vzdělání s maturitou v oborech uvedených v platném právním předpise nebo v jiných oborech a absolvování odpovídajícího akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu minimálně 150 hodin. Akreditované kvalifikační kurzy možno absolvovat do 18-ti měsíců od nástupu do zaměstnání. Pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce:
Rozvíjení pracovních návyků, pracovních aktivit a individuální zručnosti klientů, pomocí speciálních pracovních postupů a používání nástrojů, pracovních pomůcek a různých materiálů. Zajišťování materiálu a pomůcek pro pracovní výcvik klientů. Spolupráce se sociální pracovnicí, rodiči a opatrovníky klienta, popř. s úřady, školou, lékaři. Vedení individuálního záznamu o průběhu poskytované služby, postup dle individuálního plánu klienta a průběžné hodnocení, vedení sociální agendy včetně depozitní pokladny. Podílení se na podpoře obslužné péče klientů.
Žádosti s životopisem zasílejte do 20.10.2016 na e-mail: varja.mrazkova@sagapo.cz nebo adresu: Sagapo, příspěvková organizace, Uhlířská1353/ 2, 792 01 Bruntál

kvalitní odborná školení, profesní růst a osobní rozvoj, příspěvky na obědy, příspěvky na penzijní připojištění, osobní příplatek, příplatek za vedení, 5 týdnů ŘD, aj.

Z : 4.10.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 840 - 19 310 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail