Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MP Krásno, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10099770757 | aktuálnost: 12. 1. 2017

MISTŘI VÝROBY
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti;
znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru zpracování masa výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: organizuje a řídí výrobu na přiděleném středisku v souladu s požadavky dispečinku a výroby, zajišťuje operativní potřeby střediska, kontroluje výkazy, produktivitu práce, zapisuje a archivuje data, zadává data do systému, vystavuje objednávky , kontroluje dodržování předpisů, kontroluje stav a hospodaření s technologickým a ostaním zařízením střediska, řídí a odpovídá za náklady svěřeného úseku , přiděluje, koordinuje, kontroluje, metodicky vede a hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku , sleduje a zaznamenává docházku, práci přesčas a absenci svých podřízených zaměstnanců , předkládá návrhy změn personálního obsazení svých podřízených zaměstnanců, zajišťuje dodržování zásad bezpečné práce
předává podklady a informace nutné ke zpracování výrobní dokumentace, podílí se na zpracování inventur, výrobních plánů, provozních a sanitačních řádů a dalších dokumentů souvisejících s přiděleným střediskem
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnoce, zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; moderně vybavené pracoviště; systém zaměstnaneckých výhod - 13. A 14. plat, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené , lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné tarify el.energie a volání, atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8:00-12:00 hod. na čísle 571 855 217, 571 855 275, 571 855 282, e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 11.1.2017

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

MP Krásno, a.s., Lenka Gardianová, prace@krasno.cz

Odpovědět na inzerát