Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MP Krásno, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10099770757 | aktuálnost: 23. 11. 2016

MISTŘI VÝROBY
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti;
znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru zpracování masa výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: organizuje a řídí výrobu na přiděleném středisku v souladu s požadavky dispečinku a výroby, zajišťuje operativní potřeby střediska, kontroluje výkazy, produktivitu práce, zapisuje a archivuje data, zadává data do systému, vystavuje objednávky , kontroluje dodržování předpisů, kontroluje stav a hospodaření s technologickým a ostaním zařízením střediska, řídí a odpovídá za náklady svěřeného úseku , přiděluje, koordinuje, kontroluje, metodicky vede a hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku , sleduje a zaznamenává docházku, práci přesčas a absenci svých podřízených zaměstnanců , předkládá návrhy změn personálního obsazení svých podřízených zaměstnanců, zajišťuje dodržování zásad bezpečné práce
předává podklady a informace nutné ke zpracování výrobní dokumentace, podílí se na zpracování inventur, výrobních plánů, provozních a sanitačních řádů a dalších dokumentů souvisejících s přiděleným střediskem
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnoce, zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; moderně vybavené pracoviště; systém zaměstnaneckých výhod - 13. A 14. plat, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené , lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné tarify el.energie a volání, atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8:00-12:00 hod. na čísle 571 855 217, 571 855 275, 571 855 282, e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 21.11.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

MP Krásno, a.s., Lenka Gardianová, prace@krasno.cz