Typ nabídky

Minimální mzda

Area sales manager (Severní Čechy) - B2C

referenční číslo: C1DA5F09 | aktuálnost: 19.06.2017

ACE Consulting, s.r.o.

Náš klient, nadnárodní společnost, která se zabývá obchodní činností v oblasti prodeje prémiových elektro produktů do domácností, nabízí zajímavou manažerskou práci pro motivovaného a nadšeného kandidáta na pozici:

Náplň práce

Na této pozici se budete zabývat:

strategickým budováním značky a obchodní strategií se zaměřením na business;
podporou prodejního modelu;
managementem obchodu v rámci svěřené oblasti;
vedením týmu regionálních obchodních zástupců;
kontaktem s vedením společnosti, pravidelným reportingem.

Požadujeme

zkušenosti z obchodní činnosti, z vedení týmu obchodníků (teamleadrů);
schopnost motivovat spolupracovníky;
výrazná orientace na podporu businessu;
reprezentativní jednání, schopnost vyjednávání a proaktivní přístup;
aktivní a samostatnou osobnost se zaměřením na cíl.

Nabízíme

Těšíme se na Váš zájem a strukturovaný životopis.
Mgr. Eva Matyášová

Region: Ústecký kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup

Profese: area sales manager, manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer, manager, manažer prodejního týmu, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova