Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jihomoravská armaturka spol. s r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11337590764 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Pracovní náplň:
- vstupní kontrola surovin, materiálů, polotovarů a dalších komponentů a jejich dokladů
- vypracování protokolů o jejich jakosti a rozhodování o použití a s tím související uplatňování reklamací
- účast na tvorbě vnitřních norem jakosti a kvality
- provádění, zajišťování a metodické řízení mezioperační kontroly polotovarů, výrobků nebo jiných komponentů v průběhu výrobních, provozních nebo jiných procesů i výstupní kontroly hotových produktů
- koordinace výstupní a mezioperační kontroly včetně rozhodování o opravách, vyřazení z procesu či o zastavení expedice a o dalším použití nekvalitních výstupů
- sledování vlivů působících na jakost a kvalitu a navrhování opatření k zajištění požadované kvality
- vypracovávání plánů kontroly, protokolů a jiných dokumentů o výsledcích kontroly, vedení evidence jakosti
- spolupráce při řešení reklamací, při řešení nápravných opatření zákaznických a interních reklamací a při snižování zmetkovitosti

Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou, strojírenské/technické zaměření výhodou
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- zkušenosti se SAP výhodou
- znalost AJ výhodou
- praxe na obdobné pozici a znalost systému jakosti výhodou
- samostatnost, důslednost, přesnost, flexibilita, práce v týmu, komunikativnost, schopnost učit se

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha