Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik, cca 35 000 Kč, home office, plná výbava

referenční číslo: C1D56959 | aktuálnost: 01.02.2017

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil společnosti:
Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, hledá pro navýšení počtu servisních techniků vhodné kandidáty.

Náplň práce:
- servisní zásahy u klientů společnosti v regionu Jižní Moravy - cca 80%, a v rámci ČR - cca 20%
- instalace zařízení, kontroly, preventivní údržba
- technické poradenství klientům

Klienty společnosti jsou nemocnice, jde o technické vybavení nemocnic.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- aktivní zájem o techniku, kladný vztah k technice
- praxi servisního technika - ideálně elektro, ale i IT apod.
- vhodné např. i pro aktivní autoelektrikáře (povahou práce, zastoupenými obory)
- pracovní znalost AJ - studium manuálů, vstupní školení v zahraničí apod.
- vyhl. 50, par. 6 (nebo 5 s cílem doplnit na 6ku)
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
- časovou a prostorovou flexibilitu - cestuje se denně za klienty
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- dobré komunikační schopnosti, asertivitu, příjemné vystupování
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Jde o práci z home office, do sídla firmy v Praze se cestuje cca 1x za měsíc.

Při servisních úkonech jde převážně o výměnu celých modulů daných zařízení.

Ideální bydliště (není podmínkou) kandidáta je lokalita nad Brnem, směrem k Jihlavě, Svitavám nebo Olomouci…

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou (nejde o kontrakt) u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti v ČR (s českým managementem)
- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů
- home office, automobil i k osobnímu užití, mobil, notebook
- výborné platové podmínky - FIX cca +- 35 000 Kč ( dle dohody s vybraným kandidátem) + kvartální % bonusy z obratu společnosti (cca + - 6 000 Kč / měsíc)
- 5 týdnů dovolené, stravenky, školení

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 35 000 - 41 000 Kč

Místo pracoviště: Vysočina, Morava

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby