Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik s AJ

referenční číslo: 12284 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Vystudoval/a jste VŠ/SŠ elektro nebo strojní? Rádi byste pracovali pro společnost, působící na světovém trhu? Hledáte zajímavou práci, kde se budete moci profesně a osobně rozvíjet? Zaujala Vás pozice SERVISNÍ TECHNIK s AJ v Plzeňském kraji? Pak jste ideální kandidát

Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK s AJ (25 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Servis zařízení v terénu
  • Účast na servisech po celém světě
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Přímé komunikování se zákazníkem
  • Řešení reklamačního řízení

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ elektrotechnická nebo strojní
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Řidičský průkaz, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost cestovat do zahraničí
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha