Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sociální pohoda, o.p.s.

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9366700726 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Jedná se o pozici pracovníka v přímé ošetřovatelské péči na domově pro osoby se zdravotním postižením ve věku od 18 let. Provoz zařízení je nepřetržitý, personál se střídá ve 12-ti hodinových směnách včetně víkendů. U žadatele je výhodou řidičský průkaz, pro zaměstnance bez ŘP je z vimperska a přilehlého okolí zajišťována doprava. Nepožadujeme u této pozice odbornou kvalifikaci, nejdůležitější je empatie uchazeče k postiženým lidem, laskavost, pracovitost, komunikační dovednosti nejen s klientem, přátelská týmová spolupráce. V případě, že by chtěl uchazeč v zaměstnání setrvat a zaměstnavatel bude též spokojen, je možno na jeho náklady (zaměstnavatele) nechat provést rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách. Vhodné též pro absolventy.
Zvýhodněná doprava do zaměstnání, příspěvek na 2 hlavní jídla, týden dodatkové dovolené, 2 x ročně mimořádné prémie, mimořádné prémie za plnění výjimečných úkolů nad rámec svých povinností vycházejících z náplně práce.
Kontaktní osoba: Mgr. Karas Martin, tel.č. 728 199 420, e-mail: martin.karas.strakonice@seznam.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 18 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail