Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BISO Schrattenecker s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10309800783 | aktuálnost: 9. 7. 2016

7.6.2016/ Náplň práce: aktivní obchodní práce v přiděleném regionu, vyhledávání a kontaktování zákazníka, zjištění/vyvolání zájmu o techniku - obchodní příležitost, zpracování nabídky včetně prezentace nabízené techniky apod. Požadavky: SŠ zemědělského nebo technického zaměření, ekonomika a finance, obchod, prodej a nákup, samostatnost, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, praxe v obchodní činnosti 3 roky, ŘP sk. B, znalost práce na PC, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni. Výhody: prac. poměr založený pracovní smlouvou na dobu určitou s možností na dobu neurčitou, odměny, provize z prodeje, podpora osobního a profesního růstu. Životopisy zasílejte na email: luskacova@biso.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail