Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Svářeč – plzeň město

referenční číslo: 11522 | aktuálnost: 14. 8. 2016

Máte svářečské zkoušky pro svařování metodou CO2 nebo TIG? Máte zkušenosti se svařováním elektrickým obloukem (metodou TIG) nebo CO2? Máte vysoké pracovní nasazení? Rádi byste pracovali na pozici SVÁŘEČ v Plzni?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Moderní strojírenská společnost, která si váží svých zákazníků a umí ocenit své zaměstnance, hledá vhodné kandidáty na pozici:

SVÁŘEČ

Náplň práce

  • Svařování metodou TIG nebo CO2
  • Práce se strojními výkresy
  • Příprava materiálu pro sestavení svařence
  • Příprava svarového spoje
  • Sestavování svařenců, funkční přezkoušení

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Svářečský průkaz
  • Znalost metody TIG nebo CO2
  • Výhodou jeřábnické zkoušky, řidič VZV
  • Pečlivost, smysl pro detail, pracovitost

Nabízíme:

  • Stále se rozvíjející moderní společnost
  • Prácipouze na ranní směnu
  • Placené (případné) přesčasy
  • Odborné vzdělávání
  • Zajímavé zakázky
  • Místo výkonu práce: Plzeň město

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha