Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PEKASS a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10394980751 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Pozice:Obchodní zástupci - prodej zemědělské techniky
Náplň práce :
správa stávajících zákazníků ve svěřeném regionu, akvizice nových zákazníků, samostatné vedení obchodních případů, účast na výstavách a předváděcích akcích. Finanční ohodnocení přímo závislé na výkonu.
Požadavky:
dobré komunikační vlastnosti a prodejní dovednosti, dobrá orientace na zákazníka,praxe v obchodu a znalost prostředí zemědělství a zemědělské techniky ( výhodou ) , schopnost samostatné práce i fungování v teamu, flexibilita a vysoké pracovní nasazení, ŘP sk. B, podmínkou, T výhodou, základní znalost PC MS Office.
Zaměstnanecké výhody:služební automobil, notebook, mob. telefon, stravenky,
Nástup možný ihned.. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt: Pospíšil Jan, tel.: 773 757 921 Po - Pá mezi 9:00 - 15:00 hod., e-mail: jan.pospisil@pekass.eu
Místo výkonu práce:PEKASS a.s., provozovna, Dlouhá Lhota č.p. 134

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PEKASS a.s., Jan Pospíšil, jan.pospisil@pekass.eu, +420 773 757 921