Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Procesní inženýr

referenční číslo: 36096 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, mezinárodní technologický koncern, který vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systémy ke zlepšování životních a pracovních podmínek, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
-odpovídá za technický stav výrobních strojů a zařízení včetně provozní dokumentace
-zajišťuje zavádění výrobních procesů včetně výrobní technologie
-technická podpora výroby a údržby
-přímý kontakt s dodavatelskými firmami
-optimalizace stávajících výrobních technologií a procesů
-zvyšování výtěžnosti výrobního procesu, snižování nákladů
-řešení kritických technologických problémů
-účast na programech k efektivnímu zpracování výrobních materiálů a jejich úspoře
-je aktivní při zavádění štíhlé výroby
-podílí se na tvorbě norem práce
-navrhuje, spolupracuje a zajišťuje zavádění procesních změn
-podílí se na přípravě auditů
-zavádí nové výrobky a realizuje změny ve výrobě

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického, elektro nebo strojního směru
-znalost angličtiny podmínkou
-samostatnost, vytrvalost, orientace na výkon
-schopnost teamové spolupráce
-zkušenost s projektovým řízením či vedením menšího kolektivu

Nabízíme:
- Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě.
- Možnost podílet se na vývoji unikátních technických řešení.
- Příležitost profesního odborného růstu.
- Možnost cestování do zahraničí.
- Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků.
- Motivující zaměstnanecké benefity
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- 1000,-Kč flexi pasy
-příspěvek na penzijní pojištění

Termín nástupu: hned
Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera04@karierasro.cz, uvádějte značku 9300/Procesní inženýr/ABR

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Ing. Lenka Abrmanová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera04@karierasro.cz