Typ nabídky

Minimální mzda

Fyzioterapeut/ka

referenční číslo: C1388E73 | aktuálnost: 21.02.2017

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Centrum sociálních služeb Praha 2
hledá na hlavní pracovní poměr

Náplň práce

Centrum sociálních služeb Praha 2 hledá do trvalého pracovního poměru fyzioterapeuta/tku. Jednosměnný provoz - pouze ranní, pracovní poměr na dobu neurčitou. Bližší informace na webových stránkách www.cssp2.cz, volná místa.

Požadujeme

Vzdělání ÚSO s maturitou, registrace pro výkon profese bez odborného dohledu výhodou, práce s PC, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost, časová flexibilita, schopnost týmové práce a organizační schopnosti.

Nabízíme

Dobré pracovní podmínky, práce v perspektivním kolektivu, odpovídající ohodnocení, možnost dalšího rozvoje, 5 týdnů dovolené.
Platové zařazení 10. platová třída dle NV č.564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, osobní příplatek.

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: fyzioterapeut

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita