Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Odborný prodejce rychloobrátkového zboží

referenční číslo: 11750 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Máte zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží? Jste bystrý, máte tvrdé lokty a baví Vás komunikace a vyjednávání se zákazníky? Pak je tato pozice pro zavedenou a stabilní společnost prodávající rychloobrátkové zboží to pravé pro Vás:

ODBORNÝ PRODEJCE RYCHLOOBRÁTKOVÉHO ZBOŽÍ

Náplň práce

  • komunikace se svěřeným portfoliem zákazníků
  • prodej svěřených komodit
  • vyjednávání dodacích podmínek a cen
  • aktivní komunikace s nákupčími
  • tvorba týdenních predikcí a reportů
  • plnění strategických cílů společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe s prodejem rychloobrátkového zboží nutností
  • zkušenosti s komunikací s velkoobchody velkou výhodou
  • stresuodolnou osobnost s analytickým myšlením
  • silnou motivaci a zaměření na výsledek

Nabízíme:

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • cafeterie
  • půlroční bonusy
  • budget na stravování či volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha