Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník pro zahraniční obchod

referenční číslo: 7469 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Máte prokazatelnou zkušenost v zahraničním obchodě? Ovládáte dobře anglický jazyk slovem i písmem a chtěli byste ho využívat při jednání se zahraničními zákazníky?

Potom je nabídka OBCHODNÍK pro ZAHRANIČNÍ OBCHOD určena právě Vám Společnost zabývající se chemickou a farmaceutickou výrobou hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍK pro ZAHRANIČNÍ OBCHOD (OD 25.000,-Kč)

Náplň práce

  • jednání se zahraničními klienty v AJ telefonicky a emailem
  • péče o stávající klienty a akvizice nových partnerů
  • řešení objednávek a zákaznický servis
  • zpracování dat a další administrativní úkony
  • reklamní kampaně v daném regionu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (technický nebo ekonomický směr)
  • zkušenosti se zahraničním obchodem 2 roky
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni slovem a písmem
  • aktivní přístup k práci a výbornou argumentaci
  • obchodního ducha a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavé pracovní uplatnění v úspěšné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na ubytování či dopravu
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha