Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NAVEL, spol. s r.o.

Brusiči nástrojů a kovů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11222400742 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Obsluha CNC brusky - vzdělání vyučení v oboru nebo víceletou praxi v technickém oboru. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup dle dohody. Mzda 12 800,- až 17 600,- Kč hrubého. Požadujeme: znalost obsluhy CNC strojů, metrologické základy, znalost výkresové dokumentace, ochota pracovat ve třísměnném provozu, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, zaškolení na pracovišti, dlouhodobé perspektivní zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti ve Velešíně, možnost profesního růstu (novinky v oboru, speciální nástroje, školení), firemní stravování, příjemný mladý kolektiv. Kontakt: Životopisy zasílejte na uvedenou mailovou adresu, renata.tomanova@centes.cz. Ověřeno dne 12.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 800 - 17 600 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail