Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROMOD CZECH s.r.o.

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11202260729 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Máte rádi módu? Umíte klientovi poradit? Jste časově flexibilní? Třeba hledáme právě Vás!

Náplň práce:

• prodej
• kontakt s klienty
• profesionální obsluha klienta
• obsluha pokladny
• příjem, kontrola, reklamace, přeceňování zboží
• provádění inventarizace zboží

Hledáme osobu:

• s týmovým a obchodním duchem
• energickou a kreativní
• s citem pro obchod a jednání s klienty
• se zájmem o módu
• s chutí učit se novým věcem
• časově flexibilní
• s možností práce na plný úvazek

Nabízíme:

• různorodou práci v mladém kolektivu
• prostor pro kreativitu a profesní rozvoj
• stabilní zázemí expandující mezinárodní společnosti
• motivující finanční ohodnocení
• firemní benefity

V případě zájmu o danou pozici prosíme o zaslání CV, do předmětu uveďte: CM Letňany.

Všem kandidátům předem děkujeme za projevený zájem. Rádi bychom Vás upozornili, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha