Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr svařování

referenční číslo: 12285 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Máte kvalifikaci IWE nebo EWE? Hledáte práci pro stabilní firmu s tradicí na Ostravsku? Potom čtěte dál

Náplň práce

  • vykonávání činnosti svářečského dozoru
  • provádění přezkoumání smluv, požadavků a technických podkladů souvisejících se svařováním
  • spolupráce při zpracování technologické a výkresové dokumentace
  • zpracovávání dokumentace pro schvalování postupů pro svařování
  • zpracovávání technologických postupů a návodek
  • ověřování odborné úrovně přípravy svářečů
  • ověřování způsobilosti a funkce zařízení pro svařování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - výhodou
  • Diplom svářečského inženýra (IWE nebo EWE)
  • praxe jako inženýr svařování-
  • Uživatelská znalost PC – MS Office
  • angličtina nebo němčina - výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, týmového ducha

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění
  • firemní akce pro zaměstnance
  • mobilní telefon
  • závodní stravování

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha