Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář výroby / Rozpočtář

referenční číslo: C0CC7B64 | aktuálnost: 14.06.2017

HABAU CZ s.r.o.

Úspěšná stavební společnost, spadající do nadnárodní koncernové skupiny habau group, hledá pracovitého kolegu na pozici: Přípravář výroby / Rozpočtář inženýrských staveb

Náplň práce

- zpracování cenových nabídek a oceňování stavebních výkazů
- kontrola projektové dokumentace
- spolupráce se stavbyvedoucím
- poptání a zajištění subdodavatelů
- spolupráce při přípravě a aktualizaci harmonogramu
- řízení přípravy výstavby

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání ve stavebním oboru (dopravní, mostní a vodohospodářské stavitelství)
- znalost práce s MS Office
- dobrá orientace na internetu
- znalost programu KROS a ASPE pro tvorbu rozpočtů a kalkulací stavebních prací výhodou
- pečlivost
- schopnost systematické práce
- analytické myšlení
- dobré komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

- nadprůměrné platové ohodnocení
- roční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- služební NTB a telefon i pro soukromé účely
- vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
- flexibilní začátek / konec pracovní doby
- zázemí stabilní společnosti

Místo pracoviště: Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita