Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Coleman S.I., a.s.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11186550706 | aktuálnost: 3. 11. 2016

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI
Požadavky: praxe na obchodní pozici ve stavebnictví; prokazatelně úspěšná obchodní praxe v akviziční činnosti min. 2 roky; referencemi ověřitelné výborné obchodní výsledky v minulosti; kontakty v cílové skupině zákazníků (státní samospráva, stavební společnosti, projektanti, architekti, investoři apod.) výhodou; kreativní osobnost přinášející nové podněty a nápady s jejich následnou realizací; schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti; aktivní, dynamická a silná osobnost; samostatnost, schopnost vést si celou obchodní agendu; řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: akvizice - aktivní získávání nových zákazníků; udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky; plnění obchodních aktivit (počet schůzek s klienty) a prodejních cílů;ve svěřeném regionu; identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence; příprava nabídek, vedení projektu po obchodní stránce; zodpovědnost za svěřený region; aktivní podíl na poskytování informací o produktech a službách zákazníkům; pravidelný reporting
Nabízíme: zázemí silné, české společnosti; produktová a obchodní školení; možnost profesního a kariérního růstu; motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu; další zaměstnanecké výhody; HPP

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Coleman S.I., a.s., Lucie Štěpánová, kariera@coleman.cz, +420 571 499 600