Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výrobního týmu

referenční číslo: C0A17C72 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

UNIPETROL RPA, s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo.

Náplň práce

• Vytváří časové plány pro nerutinní a rutinní provozní operace jako např. sjíždění a najíždění jednotek.
• Poskytuje podporu při vytváření rozpisů prací provozu, údržby a investic. Vytváří integrovaný harmonogram aktivit provozu, údržby a technologie v kontextu se stávajícími provozními a technologickými omezeními. Navrhuje optimální čerpání práce kontraktorů a dodržuje požadovaný zásobník prací. Řídí plánování legislativních a inspekčních požadavků. Řídí a podněcuje realizaci aktivit dle odsouhlaseného harmonogramu. Poskytuje nezbytnou podporu pro včasné reportování provedených aktivit. Iniciuje a spoluvytváří programy vedoucí ke zlepšení procesu plánování a schedulingu. Spolupracuje s koordinátorem provozu a údržby na přípravě postupů pro odstávku zařízení.
• Připomínkuje technologické změny a investiční projekty z pohledu plánovaní prací a schedulingu.
• Předává plány prací směnovým pracovníkům. Komunikuje s pracovníky provozu, údržby, inženýringu, investic, technologie a s příslušnými dodavateli prací, aby zajistil správnou přípravu, realizaci a vykazování časového harmonogramu. Komunikuje s pracovníky údržby tak, aby bylo zajištěno včasné dodání naplánovaných služeb a materiálů.

Požadujeme

• VŠ a min. 3 roky praxe nebo SŠ a min. 5 let praxe a vzdělání chemického či strojně - technického zaměření
• Uživatelská znalost PC, MS Office (Excel, Word, Power Point), SAP, Outlook
• Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
• Týmová spolupráce
• Znalost strojů a chemického technologického zařízení
• Komunikativní znalost angličtiny
• ŘP skupiny „B“

Nabízíme

• zajímavou a samostatnou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti
• možnost podílet se na zajímavých projektech
• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště: Litvínov

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita