Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Četařka / Vedoucí objektu - 4105

referenční číslo: 4105 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Naším klientem je společnost P. Dussmann, spol. s r.o., která poskytuje na trhu v České Republice již více než 20 let služby se zaměřením na úklid, ostrahu a stravování. Pro tohoto klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Četařka / Vedoucí objektu

Náplní práce je zajištění kvality a rozsahu poskytovaných služeb pro zákazníka, kterým je Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Cílem Vaší práce bude samostatné řízení provozu s důrazem na udržení standardu kvality služeb.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE

- vedení kolektivu úklidových pracovníků v areálu VFN na Karlově náměstí
- jednání se zástupci klienta a pracovníky jednotlivých klinik
- vedení docházek a zpracování podkladů pro mzdy
- kontrola svých podřízených a výsledků jejich činnosti
- odstraňování vzniklých nedostatků
- plnění úkolů nadřízeného, spolupráce s ostatními pracovníky společnosti

POŽADAVKY

- nevadí Vám práce v kolektivu
- jste komunikativní, umíte jednat se zákazníkem
- znalost problematiky úklidu i speciálních prací
- znalost úklidové chemie a postupů
- znalost nemocničního prostředí, práce na PC, mzdové a personální minimum
- umíte si dobře organizovat svoji práci
- pracujete samostatně

CO NABÍZÍME

- zázemí mezinárodní společnosti
- mzdové ohodnocení od 25.000 Kč / měsíc
- výplatu na účet vždy v termínu
- příjemný kolektiv
- možnost profesního růstu

Zaujala Vás tato nabídka?
Můžete nastoupit ihned, rádi Vás přivítáme v našich řadách

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha