Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář objektů Farmaceutické fakulty v Hradci Králové

referenční číslo: C08C0F20 | aktuálnost: 02.05.2017

Univerzita Karlova v Praze

Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty vypisuje výběrové řízení.

Náplň práce

- údržba a opravy elektrických instalací, elektrických zařízení,
- počítačová obsluha vzduchotechnického zařízení,
- provádění drobných údržbářských prací různého charakteru (drobné truhlářské, zámečnické, instalatérské práce, stěhování) a další pomocné práce spojené s provozem objektů Farmaceutické fakulty (údržba zeleně, úklid sněhu apod.),
- řízení osobních a malých dodávkových vozidel.

Požadujeme

- vzdělání - nejlépe vyučení/SŠ obor elektro,
- manuální zručnost, zdravotní způsobilost pro náročnější fyzickou práci, pracovitost, spolehlivost,
- podmínkou je vyhláška č. 50/1978 Sb.,
- znalost z oboru slaboproud je vítána,
- uživatelská znalost na PC v prostředí Windows,
- řidičský průkaz A1, B (aktivní řidič),
- pracovní samostatnost, komunikativnost, nekonfliktní typ.

Nabízíme

- plný pracovní úvazek,
- pracovní smlouvu na dobu určitou s perspektivou převedení na dobu neurčitou,
- 5 týdnů dovolené za rok,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní nebo důchodové pojištění,
- bližší informace na www.faf.cuni.cz úřední deska, výběrová řízení.

Předpokládaný nástup: 1. 7. 2016 nebo dohodou.

Strukturovaný životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně do 27. 5. 2016 na adresu: Univerzita Karlova v Praze, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Ing. Lenka Vlčková - tajemnice, Ak. Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové.

Místo pracoviště: Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Profese: údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity