Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení stavebního řádu

referenční číslo: C06C433E | aktuálnost: 03.03.2017

Statutární město Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek – tajemník Magistrátu města Frýdku-Místku vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucího oddělení stavebního řádu odboru územního rozvoje a stavebního řádu Magistrátu města Frýdek-Místek, Radniční 1148

Náplň práce

Požadujeme

a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví

Nabízíme

Bližší informace najdete na úřední desce Magistrátu města Frýdku-Místku nebo na internetových stránkách města www.frydekmistek.cz „.

Mzda: 18 590 - 27 950 Kč

Místo pracoviště: Frýdek-Místek

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita