Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Úředníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10528590782 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Technolog - vzdělání střední odborné bez vyučení a bez maturity technického směru. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- - 35.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: praxe v oboru 3 roky, komunikativní znalost NJ, znalost AJ výhodou, uživatelská znalost MS Office (Word,Excel, PowerPoint), znalost řízení projektů, znalost výrobních procesů, vysoké pracovní nasazení, samostatnost a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, znalost systému ERP výhodou, trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů). Náplň práce: Samostatné vedení vlastních technologických projektů, spolupráce na vývojových a ostatních projektech, příprava podkladů pro investiční projekty, příprava technologických podkladů pro zpracování výrobních zakázek, zajišťování potřeb výroby, operativní řešení výrobně technologických problémů. Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. Plat. Kontakt: Bolechová Lucie Ing., e-mail: lucie.bolechova@schwancosmetics.cz. Ověřeno 13.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail