Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior sales engineer

referenční číslo: 8396 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Jste technicky založení a baví Vás obchod? Chcete navazovat obchodní vztahy v zahraničí a prodávat špičková technická řešení? Zaujala Vás pozice JUNIOR SALES ENGINEER na Blanensku?

Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti energetiky i dalších odvětvích průmyslu hledá do svého týmu:

JUNIOR SALES ENGINEER

Náplň práce

  • Navazování obchodních vztahů se zákazníky z celého světa
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Účast ve výběrových řízeních v zahraničí
  • Jednání o podmínkách spolupráce
  • Nastavování obchodní strategie

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Zájem o obchodní činnost
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • Aktivní přístup a chuť se vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí špičkové společnosti
  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Další vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha