Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10712010798 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Náplň práce: Elektrotechnik automatizace spolupracuje s konstruktérem automatizace na nových projektech. Vymýšlí a kreslí elektro dokumentaci SW Eplan, navrhuje použití elektro prvků a pneumatických zařízení. Provádí kompletní zapojení elektrorozvaděče a osazení prvků na vyráběném pracovišti. Provádí zapojení motorů, snímačů, servozesilovačů, apod. Provádí kompletní opravy na zařízeních, které oddělení automatizace vymyslelo a instalovalo. Provádí naprogramování jednoduchých PLC – LOGO, spolupracuje při programování robotů v provozovně Oslavany a Zbýšov u Brna. Požadavky: SOU/ÚSO/VŠ elektro, znalost SW Eplan, znalost vyhlášky 50/78 Sb. §6, praxe v oboru podmínkou (i na odd. údržby), velkou výhodou znalost PLC a Simatic, ale ne podmínkou, výhodou znalost Robot Fanuc, dobrý zdravotní stav, logické myšlení, manuální zručnost, kreativita, maximální pracovní nasazení. Více informací o společnosti a pracovním místě naleznete na www.metaldyne.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail