Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí servisního oddělení

referenční číslo: 9686 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Máte zkušenosti s vedením lidí a zkušenosti s opravami a údržbou obráběcích strojů? Jste člověk, který se rád rozvíjí a učí se neustále novým věcem? Pokud odpovídáte ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ v Jihomoravském kraji

Významná a stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • řízení a organizování servisního oddělení
  • vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků
  • spolupráce na rozšiřování servisního oddělení
  • zajišťování projektů, komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za výsledky oddělení, cestování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe na obdobné vedoucí pozici nutná
  • zkušenosti s obráběcími stroji podmínkou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • manažerské zkušenosti a zájem o rozvoj
  • aktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost rozvoje a seberealizace
  • využívání služebního automobilu
  • školení a další vzdělávání
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 53 000 - 63 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha