Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

E LINKX a.s.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9856360703 | aktuálnost: 5. 11. 2016

V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz

Jsme ryze česká společnost s více než 10 letou tradicí na českém trhu, která se zabývá vývojem produktů pro obchod, sklad a logistiku a hledáme do IT týmu zkušeného .NET programátora/ku.

Naše IS stavíme na technologické platformě Microsoft (MS SQL Server, .NET vývojové prostředí).

Více o společnosti na www.elinkx.cz

Náplň práce:

  • zajišťování supportní činnosti ERP informačních systémů,
  • analýzy problémů spojených s využíváním ERP informačních systémů,
  • předkládání návrhů řešení zadaných úkolů,
  • poskytování konzultační a poradenské činnosti při využívání webovských informačních systémů interním uživatelům a zákazníkům.

Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
• SŠ/VŠ vzdělání,
• znalost C#, .NET, OOP
• znalost databází - MS SQL,
• znalost následujících technologií výhodou – optimalizace SQL dotazů, Unit testing, SSAS, Win Forms

V případě nástupu Vám nabízíme:
• zajímavou práci s možností seberealizace,
• program adaptačního zapracování,
• motivující finanční ohodnocení,
• zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi,
• zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

E LINKX a.s., Ing. Lucie Králová, HR manažer, kariera@elinkx.cz