Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce - autodíly

referenční číslo: 11094 | aktuálnost: 7. 8. 2016

Mluvíš plynule německy, jsi žena či muž a máš v sobě obchodního ducha? Chceš si vydělávat 60.000 měsíčně?

Nepožadujeme praxi ani technické znalosti, pouze znalost němčiny a chuť pracovat na živnostenský list.
Přidej se do týmu obchodní firmy, která je lídrem na českém trhu a expanduje na německý trh.

Náplň práce

  • Obchodní zastoupení na německém trhu, v příhraniční oblasti Ústeckého regionu
  • Udržování stávajících obchodních vztahů
  • Zodpovědnost za svěřený region
  • Získávání nových zákazníků
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • Plynulá znalost německého jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Obchodní duch, chuť učit se novým věcem
  • Flexibilita, ochota cestovat
  • Loajalita, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Firemní automobil
  • Vysokou fixní mzdu
  • Vysoké ohodnocení dle obratu
  • Vzdělávací programy

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Německo

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha