Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný rada – referent/ka Oddělení projektové podpory, Odbor metodický

referenční číslo: BFE19B33 | aktuálnost: 23.09.2016

Státní fond životního prostředí České republiky

Vedoucí služebního úřadu Státního fondu životního prostředí ČR jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení.

Náplň práce

Náplň činnosti na služebním místě:
• zajištění reportingu z IS za OPŽP (tvorba pravidelných i ad hoc reportů);
• analýza dat;
• vytváření podkladů a zpracování informací pro vedení SFŽP, Řídící orgán OPŽP, Evropskou komisi i širokou veřejnost;
• aktualizace a správa dokumentů týkající se agendy vyhlašování výzev (roční harmonogramy, přehledy apod.);
• uživatelská podpora software Arachne;
• výhodou znalost SQL a VBA.

Požadujeme

Požadavky na uchazeče naleznete pod odkazem: https://www.sfzp.cz/clanek/810/3058/odborny-rada-referent-ka-oddeleni-projektove-podpory-odbor-metodicky/

Nabízíme

- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a dynamicky se rozvíjejícím oboru;
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje;
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenky, FKSP).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální