Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Obchodní zástupce / Sales Representative - pro moravu

referenční číslo: 36144 | aktuálnost: 4. 9. 2016

Mezinárodní společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce / Sales Representative - region Morava

Pracovní náplň:
Řízení a rozvoj obchodních aktivit v rámci svěřeného regionu
Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice zákazníků
Příprava nabídek a jednání se zákazníky
Spolupráce na přípravě a implementaci logistických řešení
Realizace technické a marketingové podpory zákazníkům
Spolupráce v rámci obchodního týmu, interní komunikace a koordinace činností, komunikace s mateřskou společností
CRM, reporting

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání technického, nebo obchodního směru
praxi na podobné obchodní pozici v segmentu B2B, ideálně spojovací materiál, upevňovací technika, apod.
orientaci v oblasti C-parts managementu, znalost logistických systémů KANBAN
výborné obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
systémový přístup, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s potenciálem rozvoje
týmového hráče se schopností spolupráce na mezinárodní úrovni
znalost AJ, případně NJ na dobré komunikativní úrovni
velmi dobrou znalost MS Office
ŘP skupiny B

Nabízíme:
práci na HPP
zajímavou práci v dynamickém pracovním kolektivu
podporu a zázemí významné mezinárodní společnosti
motivující mzdové ohodnocení odpovídající obchodním výsledkům
pracoviště ve svěřeném regionu, kancelář v Praze
služební auto, laptop, mobilní telefon
nástup možný ihned

místo pracoviště: Morava
nástup možný: ihned / dohodou

V případě zájmu zasílejte své životopisy na kariera10@karierasro.cz a uvádějte značku 37305/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2013. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha