Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech

Vánoční brigáda v hypermarketu - 105 Kč/hod.příplatky

referenční číslo: 6017 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, hypermarket na Vídeňské, hledáme šikovné brigádníky pro práci na pokladně, kteří mají zájem vydělat si do Vánoc ještě nějaké peníze na dárky.

Směny si můžete zvolit podle svých časových možností. Hledáme brigádníky na dlouhodobou spolupráci. Vše Vás naučíme a zaškolení proplatíme.

Brigáda je pro svou pravidelnost vhodná jako přivýdělek pro osoby registrované na úřadu práce, ženy na MD, studenty i osoby pobírající starobní důchod. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
- manipulace se zbožím

Požadujeme:

• Věk nad 18 let
• Potravinářský průkaz (možnost proplacení při splnění podmínek)
• Čistý trestní rejstřík (originální)
• Spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme:

• Mzdové ohodnocení 105 Kč/hod. příplatky za práci o víkendech, v noci a ve svátek
• Dlouhodobou spolupráci
• Vlastní volba směn
• Při spolehlivosti a pravidelné docházce VÝPLATA TÝDNĚ
• Spolupráce na Dohodu o pracovní činnosti
• Práce ve stabilní společnosti

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 775 587 017, E-mail: brno@indexnoslus.cz