Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník investic - automotive

referenční číslo: 9359 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Jste aktivní osobnost s chutí učit se novým věcem? Hledáte uplatnění v oblasti realizace zakázek? Potom neváhejte a přihlaste se do tohoto výběrového řízení

Zahraniční společnost hledá nového kolegu na pozici:

PRACOVNÍK INVESTIC - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Realizace investičních zakázek formou projektového řízení
  • Příprava požadavků na nové stroje a zařízení
  • Vyhledávání nových dodavatelů, komunikace se stávajícími
  • Podíl na zlepšování a zvyšování efektivity využití strojů a zařízení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (technika/elektrotechnika/strojní)
  • Znalosti v oblasti údržby strojů a orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost v oblasti projektového řízení
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci
  • Znalosti principů LEAN
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práce ve stabilním mezinárodním prostředí
  • Moderní pracovní prostředí a zázemí
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Možnost nástupu IHNED
  • Cestování v rámci práce
  • Místo výkonu práce: Vsetín

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha