Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

HR konzultant – pobočka olomouc

referenční číslo: 10323 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Rádi byste se uplatnili na perspektivní pozici v personální agentuře a máte prokazatelně jak obchodního ducha, tak talent zvládat více činností najednou? Toužíte po tom, stát se uznávaným odborníkem v oblasti HR a jste ochotni pracovat s vysokým pracovním nasazením i v momentech, které mohou působit stresově?
Dokážete být zodpovědní a učit se neustále novým věcem?
Česká personální agentura s vynikajícím renomé na trhu hledá nového zaměstnance na pozici:

HR KONZULTANT – POBOČKA OLOMOUC

Náplň práce

  • Zajištění vhodných zaměstnanců na volné pracovní pozice ve strojírenství
  • Aktivní vyhledávání kandidátů a jejich oslovování
  • Vedení pohovorů s vybranými kandidáty, jejich motivace
  • Organizace náborů ve firmách a s tím spojená administrativa
  • Práce s interní databází, denní reporting
  • Pravidelné meetingy u klientů, budování kontaktů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ pro komunikaci s kandidáty i firmami
  • Praxi v oblasti náboru nebo na pozici s daným obchodním plánem
  • Zájem o oblast strojírenství a ochota učit se
  • Schopnost samostatné organizace práce a zodpovědný přístup
  • Stabilní vysoké pracovní nasazení
  • Otevřenost a spolehlivost
  • Důležité: Požadujeme zaslání motivačního dopisu, ve kterém se nám představíte a zmíníte důvody, proč chcete pracovat v Advantage Consulting jako konzultant a to s uvedením konkrétních přínosů pro náš tým.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v největší české personální agentuře (člen AFI, APPS, držitel ocenění Stejná Šance, Top odpovědná firma, Cena veřejnosti v kategorii malá firma)
  • Práci na HPP s fixní mzdou a provizemi
  • Pružný začátek pracovní doby
  • Příspěvek na stravování, kantýna v budově, dostupnost restaurací v blízkosti pracoviště
  • Příspěvek na občerstvení
  • Moderní pracoviště v dobré dopravní dostupnosti a s parkovištěm
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu a to v závislosti na úspěšnosti plnění plánu
  • Odborná školení a profesní vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Služební telefon a notebook
  • Přátelský pracovní kolektiv, dobré vztahy na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha