Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový specialista regálových systémů

referenční číslo: 8966 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s konstrukcí či přímo vedením projektů v oblasti logistických a skladovacích systémů? Jste zároveň člověkem, který se nestraní globalizace trhu, ba naopak vítáte možnost podílet se v rámci zahraničního koncernu na mezinárodních projektech a máte k tomu potřebnou jazykovou výbavu?

Pak využijte této jedinečné příležitosti stát se důležitým článkem v české divizi globálně působící firmy v této oblasti a zašlete nám svůj životopis

Náplň práce

  • Vedení celých či dílčích projektů v mezinárodním měřítku od kontroly vstupních podkladů až po expedici
  • Zajištění materiálně technické kooperace, zodpovědnost za JIT dodání materiálu od externích dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli i zákazníkem v jazyce anglickém nebo německém
  • Interní kontrola projektu – náklady a zisk, příprava cenových nabídek se seniorním projektovým vedoucím
  • Kontakt se zákazníkem při problémech ve fázi montáže, spolupráce s oddělením externí montáže, s přípravou výroby a konstrukcí v mateřské firmě
  • Stanovení cílů pro nepřímé podřízené

Požadujeme:

  • Praxi přímo v projektovém řízení či v příbuzných odděleních ve strojírenské firmě
  • Komunikativní znalost cizího jazyka – anglického nebo německého (úroveň B2)
  • Technický background – SŠ/VŠ kvalifikaci v oblasti strojírenství
  • Odolnost vůči stresu a dobrý time management
  • Schopnost organizovat svoji práci i práci ostatních

Nabízíme:

  • Třináctý plat
  • Možnost příspěvků na dojíždění pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné vzdělávání v rámci firmy, především zlepšování úrovně cizích jazyků
  • Práce s technologiemi, které již po desetiletí zachovávají prestiž firmy na trhu
  • Místo pracoviště je v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Německo, Rakousko, Slovensko

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha