Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník (kód_KB)

referenční číslo: BF919787 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do jednotky výroby Rozváděčů VN hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Skladník. Daný pracovník bude zodpovědný zejména za zaskladňování materiálu a výdej materiálu k zakázkám.

Náplň práce

- Zaskladňování materiálu, výdej materiálu k zakázkám do výroby Rozvaděčů VN
- Práce na PC (SAP) – provádění transakcí, inventur
- Práce s VZV, regálovými zakladači ad

Požadujeme

- Praxi ve skladu na obdobné pozici
- Oprávnění k práci s VZV, jeřábem, regálovým zakladačem – v případě potřeby zaškolíme
- Časovou flexibilitu (zástupy, nárazová práce o víkendu adp.)
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00/ 14:00-22:00)

Nabízíme

- Přátelské pracovní prostředí a podmínky
- Zaměstnání přes ověřenou spolupracující agenturu, po zaučení možnost převodu do kmene ABB
- Dobrou dostupnost veřejnou dopravou
- Stabilní a pravidelný příjem, proplácené přesčasy
- Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, příspěvek na dopravu

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém jazyce.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní